Paczki standardowe i niestandardowe

paczka standardowa kurierem

Jak wysłać kurierem skuter

Wysyłka skutera kurierem jest prostsza niż myślisz. Wiele osób zastanawia się, czy to jest w ogóle możliwe, czy jednak trzeba do takiego zadania wynająć lawetę, albo osobny samochód ciężarowy. Niekoniecznie. Wystarczy znaleźć dobrego kuriera, który ma w swojej ofercie możliwość dostarczenia przesyłek wielkogabarytowych i niestandardowych.

a = max 200 cm                Jak wysłać skuter kurierem
b = max 80 cm
c = max 150 cm
waga max 400 kg   

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli Twoja przesyłka (wraz z opakowaniem i paletą) ma długość maksymalnie 200 cm, szerokość maksymalnie 150 cm i wysokość maksymalnie 80 cm oraz waży nie więcej niż 400 kg, to możesz szybko zamówić kuriera za 600 zł brutto 

Jeśli Twoja przesyłka ma inne wymiary i wagę lub potrzebujesz usługi pobrania zapraszamy do wyceny indywidualnej:

Jak szukać odpowiedniego kuriera?

Przede wszystkim należy wiedzieć, że nie każda firma transportowa ma możliwość realizowania tego typu przewozów. Konieczne do tego jest odpowiednie zaplecze logistyczne np. pojazdy z odpowiednią ilością miejsca i podnośnikami. Dlatego już na samym początku polecamy skorzystać z usługi Pogotowia Paletowego. Ceny za transport skuterów, motocykli i innych tego typu pojazdów zaczynają się już od 360 zł. To niewiele, prawda?

Jak przygotować skuter do wysyłki?

Każdy pojazd musi być odpowiednio zabezpieczony. Zazwyczaj nie ma możliwości transportu takiego produktu w częściach, dlatego musisz liczyć się z kategoryzacją Twojej przesyłki jako wielkogabarytowej. Wszystkie luźne i wystające części muszą być odpowiednio zabezpieczone i usztywnione przed ewentualnym przemieszczaniem się i możliwością uszkodzenia. Pojazd powinien zostać zabezpieczony kawałkami tektury, folią bąbelkową i folią stretch, a następnie ułożony na palecie i unieruchomiony. Od tego zależy czy motor lub skuter dojadą do odbiorcy w całości, w idealnym stanie. Chociaż firmy transportowe starają się, aby nie dochodziło do przesuwania się ładunku podczas jazdy, to jednak wypadki się zdarzają. To od Ciebie zależy czy pojazd zostanie odpowiednio zabezpieczony.

Tania wysyłka skutera kurierem

paletakurierem.pl oferuje korzystne ceny za przesyłki pojazdów (skuterów, motocykli, rowerów itp.) na terenie Polski, a także do innych krajów w tym Anglii, Niemiec, Francji i wielu innych. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem i poznać dokładną ofertę, przejdź na naszą stronę. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.